.

Teraz kiedy mamy już zdjęcia, co dalej….

Każdy z nas ma unikalne opowieści, wydarzenia, które ukształtowały nas  które określają szczególne momenty naszego życia  jedną z nich jest właśnie ślub. Warto pokazać go w jak najlepszej oprawie dlatego współpracuję z najlepszymi aby Wam to zapewnić. Pokazując swoje zdjęcia ze ślubu, dzielisz się swoimi przeżyciami towarzyszącymi Ci w tym dniu z rodziną oraz przyjaciółmi zadbam o to aby zaprezentować je w wyjątkowy sposób. Wspólnie wybierzemy oprawę, jej kolor tak aby był on spersonalizowany pod Was i Wasze upodobania.

Prawdziwą jakość zobaczysz dopiero kiedy dotkniesz jej na żywo, poczujesz zapach skóry czy gramaturę płótna teraz jedynie mogę pokazać je za pomocą zdjęć, więcej na wspólnym spotkaniu…

.

.

fotoksiazki

fotoalbum

W mojej ofercie znajdują się dwa rodzaje albumów (z grubymi oraz miękkimi stronami) te drugie zwane potocznie fotoksiążkami (coffe table book) dostępne są w eleganckich płóciennych oprawach z możliwością wykonania nawet 120 stron. Foto-albumy z grubymi kartami możemy oprawić w skóry naturalne oraz ekologiczne ilość stron za sprawą gramatury jest tutaj ograniczona i wynosi 62 strony (31 rozkładówek). Do każdej z powyższych opcji możemy wybrać szereg dodatków jak pudełko na album czy też pudełko na płytę DVD a to wszystko pod kolor okładki tak aby całość prezentowała się jako spójna całość.