.

Te wyjątkowe chwile opowiadam dla Was zdjęciami….

Przez długi czas myślałem o tym co tu napisać i uświadomiłem sobie że moje zdjęcia powinny to wszystko powiedzieć, mój styl mówi, jakim jestem fotografem i co to dla mnie znaczy. Moja praca ma charakter fotoreportażu i udokumentowanie tego dnia w sposób kreatywny, pokazując wszystkie najważniejsze informacje ale także te istotne momenty pomiędzy nimi widziane moimi oczami. Podchodzę wesela jako ten, który opowiada historię mając świadomość, że ostatni obraz dnia może być tak samo ważny jak pierwszy.

Wiem, że będziesz cieszyć się zdjęciami przez resztę swojego życia i że mają one wartość dużo większą aniżeli kwota jaką za nie płacicie. Może teraz kilka słów o mnie, zacząłem przygodę z fotografią mając 20 lat i tak już jakoś zostało, dziś jako “pełny” trzydziestolatek mogę powiedzieć, że trochę poznałem “smak” fotografii, na co dzień “szlifuję” warsztat robiąc autorskie reportaże, których kilka możecie zobaczyć na blogu lub różnego rodzaju konkursach fotograficznych, pozwala mi to na jeszcze dokładniejsze spojrzenie na to jak fotografować ślub. Jak widać na załączonym obrazku wesoła ze mnie osoba i ten dobry humor w dniu ślubu dostajecie gratis, daleko mi do sztywnego kontaktu z klientem ale chyba podświadomie przyciągam do siebie równie wesołe osoby ; )

Fotografia ślubna jest jedyna w swoim rodzaju, odgrywa dużą rolę gdyż za jej pomocą utrwalamy i przekazujemy kolejnym pokoleniom historię.. którą opowiadam dla Was zdjęciami.

.

Osobisty kontakt z klientem jest dla mnie bezcenny i umożliwia mi zapoznania się z ich pasjami , zainteresowaniami. To pomaga mi osiągnąć najlepszą współpracę i często tworzy więź prawdziwej przyjaźni, nawet po dniu ślubu.

fb  g+       twit

Wypełnij formularz, napisz kilka słów o Waszym ślubie i poznajmy się

The email was sent!
.